Hooldusravi osutajad saavad kokku Paides

Aasta aega tegutsenud Hooldusravi Osutajate Ühendus (HOÜ)
koguneb täna- 6. detsembril Paidesse- et kuulata abiminister Peeter
Laasiku ja teiste hooldusraviga tegelevate spetsialistide
seisukohti hooldusravi arengu kohta.

Aasta aega tegutsenud ühenduse juhatuse esimehe kt- Räpina haigla juhatuse esimees Miia-Kersti Sultsmann ütles- et ühenduse saavutused kooruvad välja Peeter Laasiku ja Eesti Gerontoloogia ja Geriaatria Assotsiatsiooni (EGGA) esimehe Kai Saksa ettekannetest. Nimelt saatis HOÜ maikuus sotsiaalministeeriumile ettepanekud- kus kirjas hooldusravivõrgu arengut tagavad võtmeküsimused.

Oma põhimääruse ja iseseisva rahakotiga HOÜ asutati 2004. aasta oktoobris EGGA osakonnana. HOÜ-sse kuuluvad juriidilised isikud sarnaselt haiglate liidule- EGGA-sse aga füüsilised isikud.

HOÜ juhatuse liikmed on osalenud sotsiaalministeeriumi ümarlaudadel ja andnud hinnanguid hooldusravi arengut puudutavatele dokumentidele- haigekassale on tehtud ettepanek hooldusravi tegevusjuhiste ja nõuete väljatöötamise toetamiseks- nimetas Sultsmann ühenduse tegevusi.

Algul juhtis ühingut Agris Koppel- kuid pärast tema lahkumist Jõgeva haigla juhi kohalt ja Tallinnasse naasmist valiti HOÜ tööd juhtima Miia Sultsmann.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.