• 28.02.06, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ABC Konverents keskendub piiridele

7. märtsil korraldab ravimifirma AstraZeneca Pärnu kontserdimajas järjekorras neljanda ABC Konverentsi- kuhu oodatakse ligi 800 pere- ja erialaarsti üle Eesti. Seekordse erinevaid teadusharusid siduva konverentsi peateemaks on piirid.
Kas haigustel on piire? Ja kui on- siis kas need on tõelised-tekkinud või tekitatud? Ja kas piirid on ainult eraldamiseks võivahel hoopis nad ühendavad? Programmis on ettekanded niimeditsiinilis-filosoofilistel kui just praegu Eestis kõigeaktuaalsematel teemadel.

Seotud lood

Uudised
  • 10.03.09, 09:47
Pärnus räägitakse täna vastutusest
Täna toimub toimub Pärnu Kontserdimajas Eesti suurim arstidele suunatud konverents. Seitsmendat korda asetleidva AstraZeneca ABC Konverentsi peateema on vastutus.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele