• 25.04.06, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

KOKi ravimi uuring osutas valupunktile

Kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust (KOK) ja astmat põdevaid inimesi koondav patsiendiorganisatsioon Eesti Kopsuliit tähistab 2. mail Tallinnas Tammsaare pargis rahvusvahelist astmapäeva.
Kroonilist obstruktiivset kopsuhaigust (KOK) ja astmat põdevaidinimesi koondav patsiendiorganisatsioon Eesti Kopsuliit tähistab 2.mail Tallinnas Tammsaare pargis rahvusvahelist astmapäeva.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele