2. mail kell 12 avatakse Tallinnas tervishoiumuuseumis Eesti Filmiarhiivi ja muuseumi koostöönäitus “Hetki Eesti meditsiini minevikust”- kus on eksponeeritud ligi 100 fotot ajavahemikust 1901-1980.
Muuseumi näituste osakonna juhataja Ülle Kask teatas- et fotodannavad ülevaate arstiabist ja -miljööst I maailmasõja jaVabadussõja ajal- iseseisvusaastatel ning nõukogude perioodil.Näitust eksponeeritakse nii suures saalis (aastad 1940-1980) kui kaväikeses galeriis (aastad 1901-1940). Näidatakse ka televisiooni-ning filmiringvaateid arstidest ja meditsiiniasutustest erinevatelaegadel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele