• 23.05.06, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kliinikum lõi erakorraliste jaoks cito-kohad

Alates veebruarist muutus kliinikumis eriarstide ambulatoorse vastuvõtu kord. Senist süsteemi täiustati erakorraliste haigete paremaks teenindamiseks cito-kohtade loomisega. Kuidas uus süsteem toimib ja millised on esimesed tulemused, sellest räägivad cito-süsteemi idee algataja prof. Raul Talvik ja klienditeeninduse teenistuse direktor Kai Ird.
Alates veebruarist muutus Tartu ülikooli kliinikumis eriarstideambulatoorse vastuvõtu kord. Senist süsteemi täiustatierakorraliste haigete paremaks teenindamiseks <em>cito</em>-kohtadeloomisega. Kuidas uus süsteem toimib ja millised on esimesedtulemused- sellest räägivad alljärgnevas intervjuus<em>cito</em>-süsteemi idee algataja prof. Raul Talvik jaklienditeeninduse teenistuse direktor Kai Ird.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele