Suurbritannia valitsuse muudatused riiklikus hambaarstiabi korralduses ei ole Briti hambaarstide erialaliidu teatel veel suurendanud teenuste kättesaadavust patsientide jaoks. Ka arstidel on põhjust olla valitsuse tegematajätmiste tõttu rahulolematu.
Inglismaa ja Walesi hambaarstide kohalike esindajate seas läbiviidud küsitlusele vastajatest 80%  ütles- et ei ole veelnäinud märke lubatud rahaeraldustest- mis on vajalikud NHSiteenuste võimaldamiseks rohkematele patsientidele. Paljudhambaarstid ise ei ole rahul oma uute lepingutega- mille tingimusedon kas täitmata või ei ole täidetud arste rahuldaval moel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 09:09
AI-lahendus eemaldab tervishoiust kõige ajamahukama osa tööst
Tänaseks paljude sektorite tööd hõlbustanud AI on jõudnud tervishoidu ning loonud lahenduse, mis aitab arstidel dokumenteerimisele kuluvat aega kordades vähendada. “See pole enam tulevikustsenaarium, vaid reaalselt kasutatav tööriist, mis suudab arstivisiidi põhjal koostada mitte ainult sissekande, vaid ka suure osa vajalikust dokumentatsioonist,” räägib ettevõtte Connected juhatuse liige Kaupo Kuusk.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele