• 15.08.06, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Diabeedi ja Alzheimeri tõve seos on teadlaste poolt jätkuvalt esile tõstetud

Rahvusvahelisel Alzheimeri tõve konverentsil Madridis seostati kõrgenenud haigusriskiga taas suhkurtõbe – nii kontrolli alt väljas olevat veresuhkru taset kui piiripealset diabeeti.
Rahvusvahelisel Alzheimeri tõve konverentsil Madridis seostatikõrgenenud haigusriskiga taas suhkurtõbe - nii kontrolli alt väljasolevat veresuhkru taset kui piiripealset diabeeti- vahendabDoctor’s Guide.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele