Uue piparmündimaitsega suitsetamisvastane käsimüügiravim

06.12.2006Nicorette Freshmint Gum (nikotiin) ravimnärimiskumm - uue
piparmündimaitsega suitsetamisvastane käsimüügiravim.


Pfizer Consumer Healthcare Eesti tõi apteekidesse müügile uue
maitsega Nicorette Freshmint Gum (nikotiin) närimiskummi. Tegemist
on ravimnärimiskummiga tubakasõltuvuse raviks. Oma eelkäijatest
erineb Nicorette Freshmint Gum (nikotiin) värske piparmündimaitse
ja suurema

pakendivaliku poolest.

Nicorette Freshmint Gum- Nicorette Mint Gum ja Nicorette Patch (nikotiin) on Eestis populaarseimad suitsetamisest loobumiseks ja suitsetamise vähendamiseks mõeldud ravimibrändid. Nicorette Freshmint Gum toimeaineks on nikotiin. Ravimnärimiskummi on vastavalt nikotiinisõltuvuse astmele kahe erineva tugevusega 2mg ja 4mg. Ravimit kasutatakse suitsetamisest loobumisel võõrutusnähtude leevendamiseks ja suitsetamisetungi vähendamiseks. Samuti aitab närimiskumm vähendada suitsetamist enne täielikku loobumist neil- kes ei ole valmis suitsetamisest järsku loobuma.

„Peaksime enesele esitama elulise küsimuse- kas meile on olulisem hetkeline nauding- mis tuleneb kopsu sattunud sigaretisuitsust või väärtustame me pigem tugevat tervist ja sõltumatust. Viimaste puhul on esmaseks ja äärmiselt lihtsaks sammuks sigareti läitmise asemel närimiskummi kasutamine-” rääkis Pfizer Consumer Healthcare Eesti filiaali juhataja Hanno Varblane- kes peab suitsetamisest loobumist ravimnärimiskummiga lihtsaks ja mugavaks.

Oluline on rõhutada närimiskummi õiget kasutamisviisi. Erinevalt tavalistest närimiskummidest ei ole soovitav närida nikotiini sisaldavat närimiskummi pikalt ja intensiivselt. Parima efekti annab ravinärimiskumm siis- kui järgida ravimi kasutamisjuhendis sisalduvat õpetust: Närige närimiskummi aeglaselt umbes 1 minut- kuni tunnete tugevat maitset. Seejärel paigutage närimiskumm igeme ja põse vahele. Kui maitse kaob korrake protsessi umbes 30 minuti vältel.

Tähelepanu tuleb pöörata sellele- et Nicorette Freshmint Gumi (nikotiin) puhul on tegemist ravimiga ja enne tarvitamist tuleb lugeda pakendis olevat infolehte ning vajadusel küsida nõu arstilt või apteekrilt.

Nicorette Freshmint Gum (nikotiin) ei sisalda suhkrut.

Nicorette Freshmint Gum (nikotiin) ravimnärimiskummi 30-padjalise paki soovituslik jaemüügihind on 85 krooni.<br /><br /><img hspace="6" src="http://www.bns.ee/pictures/ncr1.jpg" border="0" /><br /><br /><br /> Lisainfo:<br /><br /> Hanno Varblane<br /> Pfizer Consumer Healthcare<br /> Eesti filiaali juhataja<br /> 6112 439<br /><br /><br /> Koostas:<br /><br /> Rain Veetõusme<br /> OÜ In Nomine<br /><a href="mailto:rain@innomine.ee">rain@innomine.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.