• 19.12.06, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kutsenõukogu otsused detsembris

Tervishoiu ja sotsiaaltöö kutsenõukogu otsustas 4. detsembri koosolekul tervishoiujuhi- sotsiaaltöötaja- erakorralise meditsiini tehniku ja teiste erialade kutsestandardi küsimusi- edastas Kutsekoja vanemkoordinaator Rutt Lumi.
Samuti tegi kutsenõukogu kokkuvõtte oma tööst: kokku onväljastatud 1027 kutsetunnistust (neist 2006. aastal 563).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele