Kohtumine Keskerakonna esindajatega arste ja õdesid ei rõõmustanud

22.12.2006

Täna kohtusid Eesti Arstide Liidu ja Eesti Keskastme Tervishoiutöötajate Kutseliidu esindajad majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaare kutsel Keskerakonna poliitikutega.

Kohtumisel tutvuti avaliku sektori palgareformi kokkuleppe eelnõuga. Tervishoiutöötajad tundsid huvi- miks ei ole täidetud Keskerakonna programmis püstitatud eesmärki- et arsti palk peab olema vähemalt kahekordne Eesti keskmine palk ja meditsiiniõe palk 60% sellest.

Sotsiaalminister Jaak Aab oma varem pressis esitatud väidet- mille kohaselt arstide töötasu ongi juba jõudnud Eesti kahekordse keskmise palga tasemele- ei kinnitanud. Edgar Savisaare selgituse kohaselt takistavad koalitsioonipartnerid Keskerakonnal tervishoiupoliitika programmi teostada.<br /><br /> Kokkusaamine uut olulist teavet ei pakkunud ja valmistas Arstide Liidule ja Keskastme Tervishoiutöötajate Kutseliidule pettumuse.<br /><br /><br /> Eesti Arstide Liit<br /> Eesti Keskastme Tervishoiutöötajate Kutseliit<br /><br /> Lisainfo:

Indrek Oro<br /> EAL<br /> tel 50 111 21<br /><br /> Riina Rannaääre<br /> EKTK<br /> tel 56 622 460<br /><br /> Katrin Rehemaa<br /><a href="mailto:eal@arstideliit.ee">eal@arstideliit.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.