• 13.03.07, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eestlased usuvad elu-olu ja tervishoiu paranemist

Uuringufirma GfK poolt üheksas riigis läbi viidud uuringu järgi usuvad elustandardi paranemist enim eestlased, kes on optimistlikud ka oma riigi tervishoiusüsteemi suhtes.
Uuringufirma GfK poolt üheksas riigis läbi viidud uuringu järgiusuvad elustandardi paranemist enim eestlased- kes on optimistlikudka oma riigi tervishoiusüsteemi suhtes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele