• 27.03.07, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TTÜ müüb maja PERile 120 miljoniga

Valitsus andis möödunud neljapäeval Tallinna Tehnikaülikoolile (TTÜ) loa võõrandada kolm ülikoolile mittevajalikku kinnistut Tallinnas Koplis ja Mustamäel- teatas BNS.
Seejuures Sütiste tee 21 asuva hoone müüb TTÜ 120 miljonikrooniga Põhja-Eesti regionaalhaiglale- kes plaanib sinna üle viiapraegu Seewaldi amortiseerunud hoonestuses asuvapsühhiaatriahaigla.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele