Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Apteegipidajad mängivad õnnemängu
Sotsiaalministeerium kavatseb kaotada apteekide avamise piirangu tänasel kujul. Ravimiamet on algusest peale olnud piirangu vastu.
23. augustil tõmbas Ravimiameti sekretär pealtvaatajate silmeall järjekordselt loosi- kes kahekümne neljast taotlejast saabravimimüügi tegevusloa Tallinnas.
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.