Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Regionaalhaigla valis uue maja peaehitajaks Kogeri & Partnerid
Põhja-Eesti regionaalhaigla (PER) juhatus allkirjastas 11.
juulil haigla uue korpuse viis ehituslepingut- riigihankekonkursi
tulemusel valiti ehituse peatöövõtjaks AS Koger amp;
Partnerid.
PER sõlmis 690-2 miljonit krooni maksva ehitusepeatöövõtulepingu ASiga Koger amp; Partnerid- kes tegi seitsmeeelkvalifitseeritud osaleja hulgast parima pakkumise ning kellelsee on nii ehitusmahult kui tähtsuselt suurim kõigist seni riigitellimusel loodud objektidest. Kõik uue hoone ehituse töövõtjadvaliti välja riigihankekonkursiga. Kokku laekus viieleriigihankekonkursile 17 pakkumist.
Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti
juhataja Vahur Keldrima sõlmis projekteerimis-ehituslepingu Tallinnasse 50-
kohalise kainestuskambritega arestimaja rajamiseks AS-ga Koger Partnerid,
kes võitis avatud riigihanke odavaima pakkumisega.
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.