Viie aasta pikkuse võitluse järel hakkab Viljandi haigla tänu õiguskantsleri sekkumisele saama riigilt igal aastal miljon krooni lisaraha- vahendas BNS ajalehte Sakala.
2003. aastal toonase maakonnahaigla ja Jämejalapsühhiaatriahaigla liitumise järel on raviasutusel olnud küllkohustus osutada ööpäev läbi vältimatut psühhiaatrilist abi- kuidraha pole ta selle eest saanud. “Öised valved on meil alati olnud-aga raha töötajate tasustamiseks oleme pidanud leidma oma eelarveteistest osadest-” selgitas haigla juhatuse esimees Ülle Lumi.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele