• 25.09.07, 01:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Muudatusi 1. oktoobril jõustuvasse soodusravimite nimekirja

Anname teada- et sotsiaalministri 24. septembri 2007. a määruse nr 64 "Eesti Haigekassa ravimite loetelu muutmine" punktis 2 on ilmnenud kaks tehnilist viga- mis määruse avaldamise käigus Riigi Teatajas korrigeeritakse:
<span style="font-size: 9.5pt">1) reas koodiga 1273317 on valeravimikood- parandatakse järgmiselt:</span>

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele