Eesti Arstide Liidu volikogu otsustas 19. oktoobril Tartus peetud koosolekul- et arstide liit jääb kevadel esitatud nõudmise juurde kehtestada alates 1. jaanuarist 2008 arstide miinimumtunnitasuks 128 krooni.
“Läbirääkimised ja lepitusmenetlus 2008. aasta miinimumtunnitasuüle lõppesid palgakokkuleppeta- seega ei ole EAL-il töörahupidamise kohustust-” teatas arstide liit oma veebilehel. “Volikoguannab eestseisusele volituse pidada konsultatsioonesotsiaalministeeriumi ja Eesti Haigekassaga- et anda neile võimalusarstide nõudmised täita ja töörahu säilitada.”

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele