• 04.12.07, 00:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Läänemaa perearstid liitusid geenivaramuga

Seitse Läänemaa meedikut on sõlminud lepingu TÜ geenivaramuga- et hakata koguma läänlaste geeniproove- vahendas BNS ajalehte Lääne Elu.
Läänlastele on see esimene võimalus kodumaakonnas Eestigeeniprojektis osaleda- ütles geenivaramu Läänemaa projekti juhtLiivi Läänesaar lehele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele