Sotsiaalminister Maret Maripuu külastab Ida-Virumaad

02. jaanuar 2008. a.

<br /> Käesoleva aasta 7.jaanuaril - järgmise nädala esmaspäeval -- külastab sotsiaalminister Maret Maripuu Ida-Virumaad. Oma visiidi käigus kohtub ta maavanema- kohalike ajakirjanike- HIV ja narkomaania ennetusega tegelevate MTÜ juhtide- Narva Linnavalitsuse ja Narva haigla esindajatega.

Maavalitsuse töötajatega kohtumisel tutvustatakse ministrile maakonda ja antakse ülevaade maakonna sotsiaalpoliitikast. Maavalitsuse ruumides toimub ka ministri kohtumine HIV- AITSi ja narkomaania ennetusega tegelevate Ida-Virumaa MTÜ esindajatega.

Peale lõunat külastab minister Narva linnavalitsust- kus talle antakse ülevaade linna sotsiaalpoliitikast. Minister tutvub ka Narva haiglaga- visiit lõpeb Narva-Jõesuu lastekodu külastamisega.

 

Lisainfo:

Reimo Nebokat<br /> Ministri nõunik<br /> tel. 6269 106 ja 5348 5587

Anneli Berends<br /> tel. 50 31 900

Anti Ronk<br /> Avalike suhete nõunik<br /> Ida-Viru maavalitsus<br /> Tel. 50 34 708<br /><a href="mailto:Anti.ronk@ivmv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Anti.ronk@ivmv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.