Lääne-Tallinna Keskhaigla saab uue ravijuhi

9. jaanuar 2008

<br /> Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu valis eile uueks juhatuse liikmeks Toomas Tamme- kes hakkab täitma ravijuhi ülesandeid.

"Nõukogu kinnitas Toomas Tamme juhatusse lootusega- et ta jätkab senise tubli ravijuhi Maike Parve alustatud reforme ning viib need edukalt lõpule-" ütles LTKH nõukogu juht abilinnapea Merike Martinson.

Toomas Tamm on lõpetanud TÜ arstiteaduskonna aastal 1982. Töötab Ida-Tallinna Keskhaigla uroloogiaosakonna juhatajana- omab 25-aastast uroloog-kirurgi staazi- juhib presidendina Eesti Uroloogide Seltsi- kuuludes ka Euroopa Uroloogide Assotsiatsiooni ja Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni juhatusse.

Maike Parve asub kolme-aastase töölepingu lõppedes oma varasemale ametikohale Lääne-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku juhina.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.