23 märts 2008 22:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Tarbijakaitseamet: haige laps on kõlvatu

Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefond sattus vaidlusesse tarbijakaitseametiga- sest kasutas heategevuskampaanias ihtüoosi põdeva lapse fotot.  Tarbijakaitseamet väitis oma lastefondile saadetud kirjas- et pildid on kõlvatud- šokeerivad ja taluvuse piire ületavad ning kutsus fondi tegevjuhi vestlusele- vahendas Postimees ETV24 saadet “Aeg luubis”. Pildil kujutatud Nestor on oma olemuselt tavaline poiss- kellel on haruldane haigus ihtüoos ehk kalasoomustõbi. Haiguse tõttu peab poiss ennast 2-3 korda päevas salvidega määrima- sest kuivav nahk tekitab valu. Vajalikud salvid on aga kallid ja neile kulub perekonnal ligi 8000 krooni kuus. Kuna haigekassa aga nimetatud salvide ostmist ei toeta- otsustas Tartu Ülikooli Kliinikumi lastefond ihtüoosihaigete laste ravi toetamiseks korralda heategevuskampaania- kus kasutati ka Nestori fotosid.  

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee