Tallinna Ülikool ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool allkirjastasid koostöö raamlepingu

Neljapäeval, 22. mail kell 11
allkirjastasid Tallinna Ülikooli rektor prof Rein Raud ja Tallinna Tervishoiu
Kõrgkooli rektor Ülle Ernits Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (Kännu 67, ruum 231)
raamlepingu koostööks uurimis- ja arendustegevuse, õppetöö ja teiste ühiste
huvide valdkonnas.

Tallinna Ülikooli rektor prof Rein Raud kommenteeris koostöö kinnitamist järgnevalt: „Lepingu sõlmimine on üks osa laiemast tegevusest, mida ülikool terviseteaduste arendamiseks on ette võtnud. Meil on head koostöösidemed Põhja-Eesti Regionaalhaiglaga, Tallinna Ülikooli akadeemilises raamatukogus töötab meditsiiniinfokeskus ning oleme avamas uusi tervise valdkonna õppekavasid. Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis näeme head koostööpartnerit, kellega saame teineteist vastastikku täiendada kaugemate eesmärkide saavutamisel.”
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernits leiab, et Tallinna Ülikooliga koostöö arendamine on oluline seoses õppejõudude koolituse ja õppejõudude potentsiaali optimaalse kasutamisega. „Tallinna Ülikool on meile hea partner tervise valdkonna arendamiseks ja uurimiseks, ühise temaatika leidmisel saame koos ka näiteks koolitusi korraldada ning õppekavade arendusega tegeleda. Samuti oleme omalt poolt valmis arendama koostööd raamatukogude vahel, mis meil samuti osaliselt kattuvad: tervise valdkond, sotsiaal- ja käitumisteadused jne,” sõnas Ülle Ernits.
Lepinguga seavad Tallinna Ülikool ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool endale eesmärgiks tõhustada Eesti meditsiini ja tervishoiu ning seda toetava valdkonna õppe-, uurimistöö- ja arendustegevust. Leping sõlmiti tähtajatuna.

Lisainformatsioon:
Anne-Liis Tui
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli avalike suhete juht
telefon: 6711732, 51906604
e-post: anneliis@ttk.ee

Maiki Voore
Tallinna Ülikooli pressiesindaja
telefon: 6409142, 53326588
e-post: maiki.voore@tlu.ee

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.