Seitsmendal Tervist Edendavate Haiglate Võrgustiku konverentsil "Tervis haiglas: parimad praktikad" jagas Rakvere haigla ülemarst Sirje Kiisküla kogemusi ajakohasest toitlustamisest haiglas.
Rakvere haigla hakkas toitlustusakonna peale tõsiselt mõtlema 2003. aasta lõpus, kui sai läbi 1985. aastal valminud köögiploki tegevusluba. Võeti vastu otsus, et haiglas renoveeritakse toitlustusosakond, sest kvaliteedi ja kontrolli tagamine on kõige kiirem haigla otsealluvas olevas osakonnas.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele