Täna avab Ida-Tallinna Keskhaigla muinsusväärtusega hoones perearstikeskuse, kus vastrenoveeritud hoones hakkavad patsiente vastu võtma nelja keskuse perearstid.
Perearstikeskuse avamise puhul istutatakse selle ette pereõunapuu, lubas haigla turundusjuht Svea Talving, lisades, et pereõunapuu istutamine ajaloolise hoone avamise puhul on ühelt poolt sümbol, mis viitab perearstikeskuse loomisele haiglas kui ka viide kunagisele haigla viljapuuaiale, mis paiknes siinsel territooriumil.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele