• 25.06.08, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna kiirabi sai kätte kaks uut kiirabibussi

Tallinna kiirabi sai kaks uut kiirabibussi.
Tallinna kiirabi peaarsti Raul Adlase sõnul on tegemist Mercedes Sprinteri kiirabibussidega, mis maksid kokku 2,2 miljonit krooni, vahendab Arst.ee BNSi. «Tänavu sai Tallinna kiirabi kokku kolm uut bussi, millest esimese, Tallinna linnavõimu toetusel soetatud sõiduki saime kätte juba juuni alguses,» ütles Adlas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele