• 01.07.08, 09:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Üle 45-aastased britid on hädas suguhaigustega

Suurbritannia tervisekaitse agentuuri läbiviidud uuringust selgus, et üle 45-aastaste seas on suguhaigustesse haigestumine viimase kümne aastaga kahekordistunud.
Kuigi suguhaigusi esineb uuringu järgi üha sagedamini nii noortel kui täiskasvanutel, tõuseb suguhaigustesse haigestumine täiskasvanute seas kiiremini, vahendas Tarbija24.

Seotud lood

Uudised
  • 03.10.10, 08:00
USA uuringutes nakatati sadu inimesi suguhaigustesse
USA vabandas enam kui 60 aastat tagasi Guatemalas tehtud uuringute pärast, kus sadu inimesi nakatati ilma nende nõusolekuta süüfilisse ja gonorröasse.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele