Ida-Tallinna keskhaiglas algavad homme tasulised arstide vastuvõtud 13 erialal varasema kuue asemel, kelle vastuvõtule saab lühikese järjekorraga, saatekirjata ja raha eest.
Kuna tasuta ravi on võimalik pakkuda vaid haigekassaga tehtud lepingu piires, ei ole Ida-Tallinna keskhaigla hinnangul praegu tagatud ei arstide ja õdedele piisav töökoormus ega patsientide kasvava nõudluse rahuldamine. Et inimressursi rahaga katmisest on puudu 30 miljonit krooni, püütakse probleemi lahendada eriarstide tasulise vastuvõtu suurendamisega, teatas haigla.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.26, 14:49
Ravimite õige ettevalmistus aitab vältida vigu ja ajakulu
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele