Triin Tabur • 7 august 2008 14:33
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Äkksurma võib põhjustada serotoniini puudumine

Läbiviidud uuringust selgub, et äkksurma sündroomi põhjustajaks, mis tingib ka imikute hällisurma, võib olla serotoniini puudumine.

Euroopa Molekulaarbioloogia Laboratoorium Monterotondos Itaalias eesotsas Cornelius Grossiga uuris hiiri, kes olid geneetiliselt muundatud nii, et vabastasid normaalkoguse serotoniini ajutüves ainult siis, kui neile anti antibiootikumi, vahendas NewScientist ajakirja Science.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee