Kinnisvaraärimees võitis kohtus perearsti

Kuigi Tallinna ja Viimsi
kinnisvara shy;arendaja Margus Valdese kliendid on rahulolematud ja ebaõiglus
tundub silmaga nähtav olevat, jääb õigus peaaegu alati temale.

Kai Soop alustas perearstina tööd Margus Valdese rendiruumides Narva mnt 50 ajaloolises apteegimajas oktoobris 2002. Sissekolimisel polnud seal vett ega kütet. Vastavalt lepingule pidanuks olema, kuid Valdes lubas, et kõik saab korda. Algajale perearstile tundus, et mis seal ikka, paari nädalaga saavad olmemured lahendatud. Seda aga ei juhtunud, kirjutas Eesti Ekspress.

See oli pediaater Kai Soobi esimene töökoht perearstina ja esimene katse tegutseda ettevõtjana (perearstid on teatavasti ettevõtjad).

Arsti vastuvõtule kekslesid patsiendid üle ehitustandri, kus oli külm, sest polnud kütet, ja kus ei saanud tualetis käia, sest torud olid jäätunud.

Valdese esitatud arved said siiski tasutud. Valdes ei toonud majja vett ega kütet, küll aga käivitas oma telefonikeskjaama, et müüa perearstidele sideteenust. Lisaks Kai Soobile oli majja kolinud veel teinegi perearst - Nadeþda Karjagina. Temal oli võimalus isegi kaks nädalat elektrita tööd teha.

"Järgmisel suvel võtsin advokaadi ja tema andis nõu, et loobugu ma Valdesega võitlemast ja otsigu endale uus pind," räägib Kai Soop. Välja kolides oli tal mõõt nii täis, et ta jättis maksmata lahkumise deposiittasu ühe kuu rendi jagu. Sellelt hakkasid Valdese rõõmuks tiksuma viivised.

Valdes kaebas perearsti kohtusse. "Tema polnud lepingu ühestki punktist kinni pidanud, ei suulistest kokkulepetest ega neist, mis tal ise olid ühele lehele kirja pandud," kurdab perearst Soop.

Kohtus perearst kaotas. Kaotuse täpset summat Soop ei avalda: "Ma sain päranduseks tuttuue Opel Meriva - selle müügiraha läks Valdesele".


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.