Pärnu Haigla viib läbi rahulolu-uuringu

Järgmisel nädalal alustab Pärnu haigla
neljanädalast rahulolu-uuringut ambulatoorsete osakondade patsientide seas.
Küsitluse eesmärgiks on selgitada haiglas osutatavate tervishoiuteenuste
kvaliteeti.

Haigla teatel küsitakse patsientidelt hinnanguid registratuuride tööle, suhtlemisele ambulatoorsetel külastustel, samuti haigla personalilt saadavale teabele uuringute, ravimite ja haigusega toimetuleku kohta.

Küsitlus on anonüümne ja vabatahtlik. Küsimustikke jagavad vastuvõtuassistendid ja/või kabinettide õed. Samuti on ankeete võimalik täita haigla fuajees.

SA Pärnu Haigla on alates 1999. aastast patsientide seas rahulolu-uuringuid läbi viinud kuuel korral. Tagasiside küsimine on saanud haigla heaks traditsiooniks, mida jätkame ka sel aastal.

Nii patsientide ootused, kui ka tervishoiuteenuste osutamine muutuvad ajas. Seetõttu on oluline tunda erinevate patsiendirühmade seisukohti ja ootusi.

Esmakordselt toimub ambulatoorsete patsientide rahulolu-uuring kõigis Eesti suuremates haiglates samadel alustel, mis annab võimaluse tulemusi võrrelda.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.