Iru hooldekodu 60 inimesega osakonnas lõpetati eelmise nädala teisipäeval karantiin, mis algas juba juuni alguses sinna siginenud sügeliste tõttu.
Hooldekodu direktor Terje Salo kinnitas osakonna avamist, kuid ei soovinud olukorda rohkem täpsustada – näiteks, kas sügelistest ollakse selleks korraks lõplikult lahti, vahendas Eesti Päevaleht.

Seotud lood

Uudised
  • 26.08.08, 15:47
Iru hooldekodus on sügeliste tõttu karantiinis 60 patsienti
Juuli algusest saati on Iru hooldekodu kimbutanud sügelised, mistõttu on üks 60 patsiendiga osakond vähemalt septembri alguseni karantiinis.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele