Maarjamõisa polikliinik oli ligi poolteist tundi elektrita

Täna kella 10.10 paiku kadus Tartus
Maarjamõisa polikliinikus elekter.

«Probleem on peakilbi lülitiga,» sõnas Tartu Postimehele Tartu Ülikooli kliinikumi avalikkussuhete juht Kristi Tael. «Asjaomaseid institutsioone on informeeritud ning asjaga tegeletakse,» sõnas Tael.

Millal polikliinik taas tööd saab jätkata, ei osanud Tael hommikul veel öelda.

Polikliinikus käinud Tartu Postimehe reporteri Jüri Saare kinnitusel on kohale sõitnud ka kolm päästeautot, kes olid valmis vajadusel abivajajaid aitama. Elektrikatkestuse tõttu liftidesse kinni ka inimesed, kes aga kiirelt välja päästeti.

Kliinikumi pressiteates seisis hiljem, et elektrikatkestus kestis üle tunni aja: kella 10.10–11.30. Selle põhjustas lühis elektri peakilbis.

Elektrikatkestuse ajal oli Maarjamõisa polikliiniku töö häiritud - arvutivõrk ei töötanud ning liftid seisid. Seiskunud liftide uksed avati koos päästjatega, ühest liftist aidati välja seal olnud naisterahvas.

Ühegi eriarsti vastuvõtt ära ei jäänud. Protseduurid, mis elektrikatkestuse tõttu ära jäid, tehakse vastavalt individuaalsetele kokkulepetele patsientidega. Ühegi patsiendi tervis elektrikatkestuse tõttu ohus ei olnud.


Lisa kommentaar

  • Ketlin Beljaev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.