Pildigalerii: Saksa-Balti Arstide Seltsi aastakoosolek Otepääl

Otepääl toimus 5.-7. septembrini
Saksa-Balti Arstide Seltsi aastakoosolek - osavõtjaid kogunes 90 ringis.

Välisesinejad tegid ettekandeid erinevatel teemadel. Näiteks rääkis dr Schudziara Münchenist rasvumise aktuaalsetest probleemidest metaboolse sündroomi korral.

Veel olid teemadest käsitlusel rütmihäired ja nende ravi, diagnostika reumaatliste haiguste puhul, naha muutused sisehaiguste korral jt.

Aastakoosoleku teine pool oli pühendatud Saksa-Balti Arstide seltsi tänase päeva seisule. Peamine tingimus seltsi liikmetele on keeleoskus - saab hakkama ka inglise keelega, aga lasteaarstid peavad valdama saksa keelt.

Seminaril oli muudki peale loengute: näiteks Otepää kirikus esines arstidele Heiki Mätliku ansambel ja pärast seda suunduti golfiklubisse õhtusöögile.

Lõuna-Eestist suunduti Ida-Virumaale, kus tutvuti Narva haiglaga. Järgmisel aastal toimub koosolek augustis Saksamaal. Kuna seltsil liikmemaksu pole, tasub külaliste eest vastuvõtjariik.

Lisa kommentaar

  • Ketlin Beljaev

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.