Siret Trull • 23. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Nõelravi aitab kuumahoogude vastu

USAs läbi viidud uurimus näitas, et nõelravi aitab kuumahoogude ja teiste menopausile omaste sümptomite vastu sama hästi kui levinud ravim, kuid mõjub kauem ega põhjusta seejuures negatiivseid kõrvaltoimeid.

Teadlased võrdlesid nõelravi ja Effexori-nimelise antidepressandi mõju kuumahoogudele rinnavähiga patsientidel, kirjutab Reuters. Uurimistööst selgus, et nõelravi on menopausile omaste sümptomite, sh kuumahoogude ja öise higistamise vastu sama efektiivne kui Effexor, vahendab Tarbija24.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee