ImClone Systems Inc otsustas vastu võtta Eli Lilly 6,5 miljardi dollari suuruse pakkumise, loobudes seega Bristol-MyersiSquibbi eelnevast pakkumisest.
ImClone toodab vähiravimit Erbitux, kirjutab Reuters.

Seotud lood

Uudised
  • 29.12.09, 10:51
AstraZeneca ostis Novexeli
Ravimitootja AstraZeneca (AZ) nõustus eelmisel nädalal ostma Sanofi-Aventisest eraldunud Prantsusmaa farmaatsiafirma Novexeli. Ostu hinnaks on 425 miljonit dollarit ehk ca 4,6 miljardit Eesti krooni.
Uudised
  • 05.02.09, 14:20
Ravimeid peab hakkama odavamalt tootma
Meditsiiniuudistele andis intervjuu Eli Lilly Balti regiooni direktor Rauno Pukonen, kes on selles ametis veel aprilli lõpuni.
  • ST
Sisuturundus
  • 15.07.26, 10:08
Lastegastroenteroloogide soovitused: kuidas leevendada lapse kõhulahtisust
Kõhulahtisus on vedel vesine roojamine kolm või rohkem korda päevas. See võib olla äge (kuni 7 päeva), pikaajaline (8–13 päeva) ja krooniline/püsiv (> 14 päeva). Lapseeas esinev kõhulahtisus on tavaliselt viiruslik ning sellega kaasneb sageli oksendamine ja kehatemperatuuri tõus.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele