Triinu Laan • 6. oktoober 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaarstid: riik ei väärtusta hammaste tervist

Eesti Hambaarstide Liidu juhatus taunib riigi kava kaotada täiskasvanud elanikele makstav hambaravi hüvitis.

Hambaarstide liidu sõnu halvendab hüvitisets loobumine oluliselt Eesti elanike hambaraviteenuste kättesaadavust ja viib pikaajalises perspektiivis inimeste tervisliku seisundi halvenemisel ning hambaravi hüvitise kadumine võib omakorda kaasa tuua suuremad ravikulud seoses tüsistustega, mis võivad ravita jätmisest tekkida.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee