• 06.10.08, 08:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Patsient võitis hambaarstilt kohtus veerand miljonit krooni

Jõhvis tegutsevat hambaarsti oma hammaste rikkumises süüdistanud patsient võitis kohtus ligi veerand miljonit krooni.
Tüli Jõhvis erapraksist pidava hambaarsti Marina Torlopova ja ühe naispatsiendi vahel põhjustas aastatel 2001-2002 hambaarsti juures pandud hambaproteesidest, kirjutab Põhjarannik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele