Triinu Laan • 7. oktoober 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uurimus: õhusaaste võib tõsta pimesoolepõletiku riski

USA teadlaste sõnul võib õhusaaste suurendada pimesoolepõletiku tekke riski.

Kui pimesooles tekib põletik, tuleb see lõhkemise vältimiseks kirurgiliselt eemaldada, vastasel juhul võib see patsiendi elu ohtu seada. Värskest uurimusest selgus, et kõige enam pimesoolepatsiente hospitaliseeritakse siis, kui õhusaaste on kõige suurem, vahendab Tarbija24 BBC'd.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee