Tallinna tervisekoalitsioon alustab tööd

Täna koguneb Tallinna linnapea juhitav
Tervisekoalitsioon oma esimesele istungile. Laiapõhjalise
tervisekoalitsiooni ülesanne on koordineerida Tallinna rahvastiku tervise
arengukava 2008-2015 elluviimist eri sektorites.

Linnapea Edgar Savisaare sõnul hakkab tervisekoalitsioon langetama otsuseid, mis peavad tagama linlaste tervise kaitse ja edendamise. “Meie tegevuse põhimõte – Terve elu terve! ei ole tühi loosung,” ütles Savisaat. “Püüame võimalikult erinevate valdkondade spetsialistide toel koordineerida arengukava elluviimist eri sektorites ning kõrgkoolidel on siin oluline roll.”

Tallinna rahvastiku tervise arengukava 2008-2015 näeb kava elluviimise struktuurina ette intersektoraalse tervisekoalitsiooni, kuhu kuuluvad linnavolikogu liikmete, linna ametite ja linnaosade juhtide kõrval ka pealinna ülikoolide, Eesti Terviseedenduse Ühingu, Tervise Arengu Instituudi, Tervisekaitseinspektsiooni ja ettevõtjate esindajad. Kokku on Tallinna Tervisekoalitsioonis 35 liiget.

Kavandatava tervisekoalitsiooni ülesandeks on määratleda prioriteedid ja ressursside vajadus, kinnitada tegevuskavad, kuulata ja hinnata aruandeid.


Lisa kommentaar

  • Triinu Laan

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.