Katre Pilvinski • 6. november 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Koostöö Kogu: Eesti vajab fookust inimeste elukvaliteedile

Eesti Koostöö Kogu, Euroopa Komisjoni Esinduse Eestis ja Sotsiaalministeeriumi koostöös korraldatud seminaril „Eesti elu kvaliteet Euroopa võrdluspildis“ tõdeti ühiskonna arengus uusi võimalusi ja vajadust -– fookust inimeste elukvaliteedile.

„Majandussurutis on meid taas mõtlema pannud selle üle, kuhu me teel oleme. Jätkusuutlik areng vajab elukeskkonda ja inimesi, kes suudavad muutuvas maailmas teha uusi otsuseid ja mobiliseerida ennast uute arengueesmärkide nimel,“ ütles SA Eesti Koostöö Kogu juhatuse esimees Peep Mühls. „Värske Euroopa uuring näitab, et kõige paremini saavad hakkama need riigid, kus osatakse arvestada ja hajutada riske ning kus on arenenud dialoog ja solidaarsus ühiskonnas.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee