TAI konverents: hoolekandeasutuste maine ja hea praktika

Homme toimub Vene Kultuurikeskuses
traditsiooniline Tervise Arengu Instituudi (TAI) konverents erivajadustega ja
eakatele inimestele teenuseid osutavate asutuste töötajatele.

Konverentsi tänavuseks teemaks on hoolekandeasutuste maine ja hea hoolduspraktika kujundamine. Konverentsi eesmärk on tutvustada hoolekandeasutuste töötajatele võimalusi, kuidas kujundada hoolduspraktikat kliendi vajadustest lähtuvalt, paremini tagada asutustes elavatele inimestele nende õigusi ning kaasata kliente ja nende omakseid asutuste igapäevaelu korraldusse, teatas instituut.

Lisaks arutatakse, kuidas parandada hoolekandeasutuste mainet ning arendada asutuse suhteid kohaliku kogukonnaga. Konverentsil räägitakse inimõigustest hoolekandeasutustes ja ajakirjaniku töistest kokkupuudetest hooldusraviasutustega, kirjeldatakse hoolekande ja tervishoiu ühistegevusese uusi suundi, tutvustatakse Soome üht eesrindlikumat hoolekandeteenuste pakkujat Sopimusvuori RY’d, tutvustatakse näiteid Eesti hoolekandeasutuste heast praktikast ja vahendatakse kohaliku omavalitsuse kogemust eakatele hoolekande- ja tervishoiuteenuste korraldamisel. Hoolekandeasutuste konverentsi avab sotsiaalminister Maret Maripuu.

TAI korraldab sarnast konverentsi juba viiendat aastat, varasemalt on teemadeks olnud riski juhtimine, uued suunad erihoolekandes, töötajate areng ning koolitus.


Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.