• 28.11.08, 12:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kehv ülemus võib olla südamele kahjulik

Eksperdid usuvad, et lisaks töö stressirikkaks muutmisele suurendavad hoolimatud ülemused oma alluvate südamehaiguste riski.
Rootsi meeskond avastas, et nõrga juhtimise ja tõsiste südamehaiguste ning südamerabanduse riski vahel on tugev seos, vahendas epl.ee. Uuring viidi läbi rohkem kui 3000 töötava mehe seas. Risk võib olla suurenev, nimelt kasvas see koos firmas töötatud ajaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele