Katre Pilvinski • 23. detsember 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastehaigla parima arsti tiitli noppis Sirje Tarraste

Täna hommikul selgusid Tallinna Lastehaigla traditsioonilisel jõuluhommikul haigla parimad, kes said preemia eraettevõtja ja ärimehe Tiit Kõuhkna rahastatud auhinnafondist.

Parima arsti preemia sai pediaater Sirje Tarraste, noore arsti preemia psühhiaatriateenistuse juhataja Anne Kleinberg, parima õe preemia kõrva-nina-kurgu-osakonna õde Reet Nõlvak ja noore õe preemia intensiivraviosakonna õde Aleksandra Revutskaja, teatas haigla.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee