• 08.01.09, 08:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Perearst soovitas väikelapsele köha vastu Sudafedi

Arstide sõnul sirutavad vanemad juba lapse kerge külmetuse korral käe ravimipurgi järele, rohtudega liialdamine võib aga tervist rikkuda.
Peagi kolmeseks saava Doris Poomi vanemad andsid üleeelmisel nädalal perearsti soovitusel lapsele esimest korda Sudafedi, sest tüdrukut piinas köha, kirjutas Postimees.

Seotud lood

Uudised
  • 23.11.11, 13:39
Sudafedi nohusiirupit koolieelikutele anda ei tohiks
Kui varem oli Sudafedi nohusiirupi pakil kirjas, et seda võib anda lapsele alates teisest eluaastast, siis nüüd ravimiamet seda enam koolieelikutele anda ei soovita, kirjutas Tarbija24.ee.
Uudised
  • 07.11.13, 09:20
Pikaajaline köha võib viidata seedehädadele 
Kuigi enamik usub, et köha on külmetushaiguse tunnus, siis  mõnikord võib seda põhjustada hoopis mingi muu haigus. Seega ei pea ravima mitte köha, vaid haigust, mis selle tekitas, kirjutas Põhjarannik.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele