Teisipäevasel istungil kinnitas Tartu linnavalitsus osaühingu Tartu Linna Polikliinik 2008. aasta majandusaasta aruande, mille järgi jäi polikliinik kasumisse 26 438 krooniga.
Polikliiniku visiitide arv mullu küll 2007. aastaga võrreldes 1 445 külastuse jagu vähenes, ulatudes siiski 55 652 visiidini, vahendas Tartu pressiesindaja Mihkel Lendok, kirjutas Tartu Postimees.

Seotud lood

Uudised
  • 06.07.12, 08:00
Tartu Linna Polikliinik kasumis
Tartu linnale kuuluv eriarstiabikliinik OÜ Tartu Linna Polikliinik oli mullu 8100 euroga kasumis.
  • ST
Töökuulutused
  • 21.06.26, 06:00
Ida-Tallinna Keskhaigla otsib taastusarsti statsionaarsesse osakonda
Kandideerimise tähtaeg: 15.07.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele