• 01.07.09, 14:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Humira kohtuasi tõi hiigelvõidu

Johnson Johnsoni tütarfirma võitis USA ajaloo kalleima patendivaidluse Abbott Laboratories´ga. Kohtuotsuse järgi peab viimane Johnson Johnsonile maksma 1,67 miljardit dollarit.
Maailma suurima tervishoiukontserni Johnson Johnsoni üksus Centocor väitis, et Humira liigesepõletiku ravim on valmistatud, kasutades New Yorki Ülikooli arendatud tehnoloogiat, mis on aga eksklusiivselt litsenseeritud Johnson Johnsoni tütarettevõttele. Centocor nõudis Abbotilt 2,1 miljardi dollari väärtuses litsentsitasusid ja saamata jäänud kasumit.

Seotud lood

Uudised
  • 25.05.09, 08:00
Johnson Johnson võtab üle vähiravimi tootja
Maailma üks suurimaid tervishoiuettevõtteid Johnson Johnson teatas plaanist kulutada pea miljard dollarit, et üle võtta eksperimentaalsete vähiravimite tootja Cougar Biotechnology.
Uudised
  • 21.08.09, 15:12
Väike-Maarja ähvardab sotsiaalministeeriumit kohtuga
Lääne-Viru Aavere ja Udriku hooldekodu liitmise tulemusena otsustati riigi tasandil kaasaegne peremajadel põhinev hooldeasutus ehitada Tapale, see võib aga väikemaarjalaste tulise vastuseisu tõttu nurjuda.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele