• 07.07.09, 09:21
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Hambaarstide päevad varsti tulekul

Ligikaudu 40 päeva pärast toimub hambaarstide iga-aastane suursündmus Eesti Hambaarstide Päevad 2009.
Konverents-näitus toimub sel aastal Tallinnas, Eesti Näituste hallis 21.-22.augustil, eelkursus 20. augustil Hotell Viru konverentsikeskuses.

Seotud lood

Uudised
  • 21.08.09, 12:48
Tallinnas koguneb üle 800 hambaarsti
Täna algavad Tallinnas Eesti Näituste paviljonis iga-aastased Eesti Hambaarstide Päevad, mille raames peetavale kahepäevasele konverentsile ja erialamessile on oodata enam kui 800 hambaarsti üle Eesti.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele