• 26.08.09, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Reumaliit korraldab kepikõnnipäeva

5. septembril korraldab Eesti Reumaliit kümnendat kepikõnnipäeva «Käimispäev Reumaliiduga» Tallinna Lauluväljakul.
Traditsioon sai alguse 2000. aastal Soome Reumaliidu eestvõttel toetamaks liikumisravi ja taastusravi ravi oluliste koostisosadena, millele inimene saab teadlikult ise kaasa aidata aktiivselt liikudes, kirjutas Arst.ee.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele