Arstid kinnitasid, et Rootsis suri esimene isik, kes põdes uut grippi A/H1N1.

Seotud lood

Uudised
  • 01.09.09, 08:00
Gripivaktsiin on visa tulema
Ehkki sügis gripihooajana on uksele koputamas ja koolid täituvad õpilastega, ei ole Eestis ohtliku seagripi vaktsiini osas ikka veel täit selgust.
Uudised
  • 04.09.09, 11:33
USAs on uude grippi surnud 36 last
USAs on uus gripp A/H1N1 siiani nõudnud 36 lapse elu.
Uudised
  • 28.07.09, 14:53
Tervisekaitse: seagripp on üldiselt kerge haigus
Seagripp on üldiselt kerge haigus, millest paranemine on kiire, kinnitas tervisekaitseinspektsiooni peadirektor Tiiu Aro.
Uudised
  • 05.08.09, 14:24
WHO: uude grippi võib haigestuda 15-45% rahvastikust
Maailma Terviseorganisatsiooni WHO arvates haigestub uude grippi A/H1N1 ehk seagrippi umbes kaks miljardit inimest, enne kui pandeemia kontrolli alla saadakse.
  • ST
Sisuturundus
  • 13.08.26, 15:21
Juuste hõrenemine ja väljalangemine perimenopausis ja menopausis: mis aitab?
Juukselahk muutub laiemaks, hobusesaba õhemaks ja peanahk paistab rohkem välja? Sa ei kujuta seda ette ning sa ei pea muutusega lihtsalt leppima. 17-aastase kogemusega trihholoog Natalja Buslova selgitab, miks juuksed perimenopausis ja menopausis muutuvad, kuidas eristada hõrenemist aktiivsest väljalangemisest ning milline järjepidev kodune hooldus saab elujõulisi juuksefolliikuleid toetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele