• 04.09.09, 09:31
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Noored tunnevad muret alkoholi ja tubaka liigtarvitamise pärast

Iga teine 15-18-aastane Eesti noor usub, et riigis tuleks esmajärjekorras tegeleda alkoholi ja tubaka kuritarvitamise probleemiga, selgus uuringufirma Saar Poll läbi viidud küsitlusest.
Laste õiguste teemal teostatud uuring näitas, et Eestis on teiste Euroopa Liidu liikmesriikidega võrreldes kõige rohkem (49%) neid noori, kelle meelest on alkoholi ja tubaka kuritarvitamine küsimus, millega riigivõimud peaksid esmajoones tegelema. Mitte üheski teises liikmesriigis 27-st ei asetunud alkoholi ja tubaka probleem nimekirjas esikohale.

Seotud lood

Uudised
  • 11.09.09, 13:24
Ennet: joodikut ei veena
Psühhiaater Jüri Ennet tõdeb, et alkoholismi viimases etapis pole juttudest või veenmistest abi. "Ühel hetkel lüüakse käega algul endale ja siis ka laste kasvatamisele.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele